Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Metam svorį kartu

Plokščias pilvukas: 30 dienų iššūkis

Pilvukas yra viena problemiškiausių moters kūno vietų, tačiau derinant mitybą ir periodiškai mankštinantis galima pakankamai greitai pasiekti puikių rezultatų! Siūlome efektyvų 30 dienų mankštos planą. 

Norinčios sumažinti atsikišusį pilvuką turėtų skirti daugiau dėmesio mitybai - valgyti 5-6 kartus per dieną, nedidelėmis porcijomis, gerti daug negazuoto vandens, stipriai apriboti arba visiškai atsisakyti kepinių iš baltų miltų, cukraus, o angliavandeniais gausų maistą (košes, rupią duoną, krakmolingas daržoves, saldžius vaisius) valgyti tik pirmoje dienos pusėje. 

Mankštos planas susideda iš keturių skirtingų pratimų, kuriuos reikia atlikti nurodytą skaičių kartų. Atlikę vieno pratimo seriją pailsėkite 1 minutę ir tik tuomet pradėkite kito pratimo seriją. 
Pratimus stenkitės daryti kuo taisyklingiau, neskubėkite, ritmingai kvėpuokite. 
Mankštos planas pakankamai intensyvus, tad poilsio dienomis pratimų daryti tikrai nereikia.

Atsilenkimas. Atsigulkite ant kilimėlio. Pėdas įremkite į žemę, kojas sulenkite per kelius. Rankas galite susidėti už galvos arba ištiesti prieš save. Kelkite tiesią nugarą iki kol tarp liemens ir klubų susidarys 90 laipsnių kampas. Grįžkite į pradinę poziciją. 
Darant pratimą turite jausti, kaip dirba pilvo raumenys, rankomis galvos ir kaklo nestumkite.

Pečių pakėlimas. Atsigulkite ant kilimėlio. Pėdas įremkite į žemę, kojas sulenkite per kelius. Rankas galite susidėti už galvos arba ištiesti prieš save. Pečius atkelkite nuo kilimėlio. Grįžkite į pradinę poziciją. 
Darant pratimą turite jausti, kaip dirba pilvo raumenys, rankomis galvos ir kaklo nestumkite.


Kojų pakėlimas. Atsigulkite ant kilimėlio. Išsitieskite visu ūgiu, rankas laisvai pasidėkite prie šonų. Kelkite tiesias kojas tiek, kiek pavyksta. Grįžkite į pradinę poziciją.
Plankas. Į žemę remkitės per alkūnes sulenktomis rankomis ir kojų pirštais. Kojos turi būti suglaustos, nugara tiesi, visas kūnas įsisitempęs. 

1 diena. 15 atsilenkimų, 5 pečių pakėlimai, 5 kojų pakėlimai, 10 sekundžių planko.
2 diena. 20 atsilenkimų, 8 pečių pakėlimai, 8 kojų pakėlimai, 12 sekundžių planko. 
3 diena. 25 atsilenkimai, 10 pečių pakėlimų, 10 kojų pakėlimų, 15 sekundžių planko.
4 diena. Poilsis.
5 diena. 30 atsilenkimų, 12 pečių pakėlimų, 12 kojų pakėlimų, 20 sekundžių planko. 
6 diena. 30 atsilenkimų, 12 pečių pakėlimų, 12 kojų pakėlimų, 20 sekundžių planko.
7 diena. 40 atsilenkimų, 20 pečių pakėlimų, 20 kojų pakėlimų, 30 sekundžių planko.
8 diena. Poilsis.
9 diena. 45 atsilenkimai, 30 pečių pakėlimų, 30 kojų pakėlimų, 35 sekundės planko.
10 diena. 50 atsilenkimų, 50 pečių pakėlimų, 30 kojų pakėlimų, 38 sekundės planko.
11 diena. 55 atsilenkimai, 65 pečių pakėlimai, 33 kojų pakėlimai, 42 sekundės planko.
12 diena. Poilsis.
13 diena. 60 atsilenkimų, 75 pečių pakėlimai, 40 kojų pakėlimų, 50 sekundžių planko.
14 diena. 65 atsilenkimai, 85 pečių pakėlimai, 42 kojų pakėlimai, 55 sekundės planko.
15 diena. 70 atsilenkimų, 90 pečių pakėlimų, 42 kojų pakėlimai, 60 sekundžių planko.
16 diena. Poilsis.
17 diena. 75 atsilenkimai, 100 pečių pakėlimų, 45 kojų pakėlimai, 65 sekundės planko.
18 diena. 80 atsilenkimų, 110 pečių pakėlimų, 48 kojų pakėlimai, 70 sekundžių planko.
19 diena. 85 atsilenkimai, 120 pečių pakėlimų, 50 kojų pakėlimų, 75 sekundžių planko.
20 diena. Poilsis.
21 diena. 90 atsilenkimų, 130 pečių pakėlimų, 52 kojų pakėlimai, 80 sekundžių planko.
22 diena. 95 atsilenkimai, 140 pečių pakėlimų, 55 kojų pakėlimai, 85 sekundės planko.
23 diena. 100 atsilenkimų, 150 pečių pakėlimų, 58 kojų pakėlimai, 90 sekundžių planko.
24 diena. Poilsis.
25 diena. 105 atsilenkimai, 160 pečių pakėlimų, 60 kojų pakėlimų, 95 sekundės planko.
26 diena. 110 atsilenkimų, 170 pečių pakėlimų, 60 kojų pakėlimų, 100 sekundžių planko.
27 diena. 115 atsilenkimų, 180 pečių pakėlimų, 62 kojų pakėlimai, 110 sekundžių planko.
28 diena. Poilsis.
29 diena. 120 atsilenkimų, 190 pečių pakėlimų, 62 kojų pakėlimai, 115 sekundžių planko.
30 diena. 125 atsilenkimai, 200 pečių pakėlimų, 65 kojų pakėlimai, 120 sekundžių planko.





2015-05-24

Štai ir vėl mėnesis nepastebimai prabėgo, tačiau savo pasiekimais pasigirti negaliu. 
Nežinau kas nutiko, bet nuo praėjusio mėnesio gal truputi apmažėjo apimtys, bet svoris nekrito, turbūt dėl laiku nenueita miegoti, išsimušiau iš vėžių truputi dėl asmeninių aplinkybių. Na, bet verkti dėl to neverta, svarbiausia neapleisti, to ką jau pradėjai. Giriuosi savo menkais rezultatais:

Pilvo apm: 94cm.
Klubų apm: 98cm.
Šlaunų apm: 58cm.
Svoris  75kg
Blauzdų apm: 41cm.
Rankų (nuo pieties iki alkūnių) apm 34cm.

Rezultatai ne kokie, bet ir džiugina, geriau - nei + .
Pastebėjimas, kad ne tik sureguliuota mityba, sportas bet ir miegas duoda gerų rezultatų. Metant svorį labai svarbu iki 23 val nueiti miegoti, jei žmogaus organizmas gauna poilsio nuo 7-8 val per parą, tada gerai krenta ir svoris.
Trys mėnesius laiku ėjau gultis, ketvirta mėn maišiau, štai ir rezultatas, nukrito vos 1 kg.
Paskutinias dvi savaites pridėjau bėgiojimą. Pradžia labai sunki, bet tikiuosi įsibėgėti. Bėgioju su Endomondo Sports Tracker, labai gera programa, rodo per kiek laiko nubėgi, atstumą, kalorijas, širdies veiklą. Vienoje šioje programėllėje galima pasirinkti ne tik bėgimą, bet ir kitas sau patinkančias - tai yra dviratis, gimnastika, svoriai ir daug kitų įvairių sporto šakų. Tai esu išbandžiusi ne tik bėgimui, bet ir lanko sukimui. 15 minučių sukimo sudega apie 90kcal. tikrai labai gera programėlė.
Kas su sportu susiję, dėl savęs galima rasti daug įvairių programų. Taip su jomis savo sportą įvairinu kas dieną, taip neduodu priprasti raumenims prie vienodų pratimų.
Tikrai nežadu sustoti, eisiu iki galo kol pasieksiu gerų sau norimų rezultatų.
Dar džiaugiuosi, kad ne tik svorio kritimu ir apimtimis, bet ir drabužių vienu didžiu mažesnių reikia. Kas buvo maži, liko net per platūs. Ne tik viršūtiniai, bet ir apatiniai drabužiai.

To linkiu ir Jums mielosios skaitytojos!!!!


Pradžia bėgiojimo

Vakar su vaiku pradėjau bėgioti pagal šią lentelę. Jausmas nerealus, rodos bėgsiu ir bėgsiu, bet žinant kad tai pirmas kartas persistengti nereikia.
Prisiminus mokyklos laikus kada bėgiota ir dabar, tai paligynimui dabar geriau bėgioti, nes žinai, kad dėl savęs bėgioji, o ne atsiskaitymui :) Nepatikdavo man mokykloje bėgioti, ypač laikui, greitai gaudavau vadinamą 'pompą' tai yra šonas pradėdavo skaudėti, o kodėl pradėdavo, nes netaisiklingai kvėpuodavau.
O dabar pats malonumas, niekas tavęs nevaro, tiesiog bėgi sau ir nesvarbu kokiam laikui..
Taigi, pirmas vakarykštis bėgiojimas tebuvo 20 min., šiam vakarui tikiuosi daugiau nei 25 min kaip nurodyta lentelėje. Plius giminaitės patarimu parsisiunčiau programėlę ENDOMONDO RUNNING CYCLING WALK,ją vakare jau išbandysiu ir pasidalinsiu rezultatai.

Metu svorį (2015-04-17)

Ilgai verkšlenau, kad negaliu apsirengti to ar ano, į parduotuves nuėjus sąžinė užgrauždavo, juo labiau pažiūrėjus į lieknas gražiai atrodančias mamytes...
Ir staiga vieną dieną galutinis trūkis ir pasakymas sau, tik sau, visus nereikalingus apvalumus mesiu lauk. 
Ką visų pirma dariau, lindau į gilias Youtube's paieškas  kaip namuose mankštintis, mesti svorį ir stangrinti visą kūną. Ilgai ieškoti nereikėjo, tai pirmučiausia įlindau į lietuvių kanalą 'Judamkartu',tačiau man pratimų buvo maža, norėjosi kažko daugiau, labiau judėti, o ne vien lankstytis. Ir vėl panirau į tolesnes paieškas. Besidairydama po platųjį Youtybe's pasaulį, prisiminiau kad esu skaičiusi apie Cardio pratimus, su šia mintymi ir atsiradau, tai ko labiausiai norėjau, kanalas Good Health 24/7 

Iš pradžių žiūrint, pasirodė tokie lengvi, bet kai pradėjau judėti ... Oi kokia pradžia buvo sunki, vos ištverdavau 10 minučių, prakaitu apsipylusi, vos kvėpuoju, bet vistiek judu į priekį. Dvi savaitės, kiekvieną dieną,bet įveikiau, ir šiai dieną be jokių sunkumų.
 Įveikusi šiuos cardio pratimus, vėl panirau į Youtube's paieškas, nes jau norisi dar daugiau. Ilgai neieškojau, bet sau malonius pratimus radau iš kanalo BeFiT

Šešių savaičių iššūkiu, tačiau neįveikiau ir pusės, per daug sunku, bet vistiek bandau ir bandau, noriu įveikti šiuos pratimus, be jokių atokvėpio minučių.
Dabar aprašysiu kada tai pradėjau:
2015-01-23
Mano kūno masės indeksas nemažas, reikia numesti iki -30 kg.
svoris - 82kg.
pilvo apimtis - 104cm.
klubų apimtis - 105cm.
šlaunų - 64cm.
Visa tai išsimatavusi pagalvojau:- omg, mergyte, tikrai laikas save suimti į rankas ir pradėti sveikai maitinti ir sportuoti.
Ir pradėjau, atsisakiau cukraus, visokių padažų, riebių patiekalų. Tiesiog pačioje parduotuvėje pradėjau žiūrėti ką dedu į krepšį.
Vakarai būdavo sunkiausi, nes buvau įpratusi kažko saldesnio įsimesti į burną, bet ir šiam potraukiui atradau pakaitalą, tai yra nekaloringi jogurtai iš 

yra ir daugiau produktų iš šios kompanijos, metantiems svorį, taip pat yra puslapis http://www.weightwatchers.co.uk, bet aš juo nesinaudoju. Tai va, pradėjau valgyti pusryčius sočius , kurių visai ankščiau nevalgydavau, pagrinde visas valgymas būdavo vakare, o dabar žymiai viskas pasikeitė. Dar per visa dieną geriu vandenį su citrina, ne tik rytais, net prieš miegą atsigeriu.
Po pusryčių praėjus  valandai ar dviems, imu sportuoti, pradžiai pasuku lanką su magnetukais, jo neišsukdavau ir minutės :) vis krisdavo nuo gelbėjimosi rato, šią diena be sustojimo galiu sukti iki 30 min, bet taip nedarau, į tarpus įdedu šiuos pratimus

Kaip sunku buvo daryti atsilenkimus, po sėdimają reikėdavo daug minkštymų prisidėti ir dar kur nors kojas užkišti, kad galėčiau pakelti savo viršutinį svorį, o šiai diena nieko nebereikia, pati pasikeliu :) su atsispaudimais taip pat buvo labai sunku, nei vieno nepadarydavau, šiandien iki 10 :)Kas dieną vis tobulėju:)
Plius elipsinis treniruoklis, na ir retkarčiais pasivaikščiojimas gryname ore vakarais.
Pradžiai kokį mėnesį galvojau kodėl tai darau jei man niekas nemažėja, svoris nekrenta, tiesiog norėjau nuleisti rankas, spjauti į viską ir atrodyti kaip ^^^^
Bet po gero mėnesio nusprendžiau pasimatuoti savo apvalus, ir likau labai patenkinta pamačiusi tai:
2015-03-06
klubų apimtis 102cm.
pilvo apimtis 102cm.
šlaunų 61cm.
svoris 79 kg.
Patikėkite, tai išvydusi pakilo dar didesnis noras svorio metimui :)
Jaučiuosi labai labai pakylėta, ko linkiu ir Jums visoms.
Laukiu jūsų nuomonių, minčių, kaip jus metate svorį, o gal visai to nedarote. Lauksiu bet kokio komentaro. Tęsinys 04.23 dieną.



2015 - 04 - 23

Štai jau praėjo trys mėnesiai ir labai džiaugiuosi savo pasiektais rezultatais, tačiau ir sustoti neketinu.
Kasdienis sporto užsiėmimas, duoda saldžių širdžiai mielų rezultatų.
Rašau jums, o širdis iš laimės šokinėja, tad skubu ir rašyti savo rezultatus:
Klubų apimtis - 100cm.
Pilvo apimtis - 98cm.
Šlaunų apimtis - 60cm.
Svoris - 76kg.
Ar ne nuostabu, matyti tokius rezultatus!!! :)))
Oi oi ir kur aš ankščiau buvau?!
Bet..nereikia nusiminti, o tiesiog imti save į rankas ir pradėti, noras pakila kai pradedi kažką dėl savęs daryti, taip man atsitiko, tiesiog sportas liko kaip pareiga. Jei tenka netyčia bent dieną praleisti be sporto, jaučiuosi ne kaip, kažko trūksta, o trūksta aktyvumo :)
Labai ačiū namiškiams, kurie mane palaiko, tai tikras skatinimas. Taip pat dukrytei (jai 11 metų), kuri parduotuvėje padeda rinktis nekaloringus produktus.
Savo menių dar neturiu sudariusi, bet galvoju kad reikėtų, nes tikrai nežinau kiek per dieną suvartoju kalorijų. 
Šiandien galiu pasidalinti tik ką valgau pusryčių:
1. Tik atsikėlusi stiklinė šilto vandens su pusės citrinos.
2. Po gerų 30min. kava (be cukraus) su cinamonu.
3. Avižiniai dribsniai su įvairiais riešutais, razinomis, bananu, ananasu ir kitokiais vaisiais. 
Iki pietų jaučiuosi soti.
Šiam kartui tiek, laukite papildymo.






2015-04-22


KĄ VALGYTI IR NEVALGYTI PRIEŠ MIEGĄ

Ko negalima valgyti nakčiai

Visiškai logiška, kad, pavyzdžiui, pavakarieniavus 19.00 valandą ir neinant miegoti iki vidurnakčio ar net ilgiau, mes gauname labai konkretų skrandžio signalą apie tai, kad būtų neblogai pasistiprinti. Juolab kad gydytojai pataria tarp valgių nedaryti ilgesnių kaip 4 valandų iš eilės pertraukų.
Tad ką gi galima valgyti, kad maistas neturėtų įtakos svoriui ir nekenktų kepenims, kasai ir kitiems gyvybiškai svarbiems organams?
Išsiaiškinkime, kodėl negalima valgyti prieš miegą. Visų pirma, naktį visi fiziologiniai procesai organizme (taip pat ir virškinimas) sulėtėja. Tad maistas, patekęs į skrandį prieš miegą, taps jame sunkia našta. Tolimesnis jo likimas nepavydėtinas – nesuvirškintas maistas pūna, o jūsų skrandis turi iš ryto visa tai perdirbti, bet jam tai yra labai sudėtinga ir jis nesusitvarko. Kaip rezultatas susidaro toksinai, kurie geriasi į kraują.
Tad naktibaldos tegul nesistebi, kodėl jų plaukai yra blankūs ir lūžinėjantys, imunitetas nusilpęs, odos spalva prasta. Be to, daugelį jų kamuoja papildomas svoris, nes kalorijos vietoj to, kad sudegtų, kaupiasi riebalų pavidalu ant šlaunų ir pilvo.
  
  • UŽKANDŽIAI
Įvairūs užkandžiai – bulvių traškučiai, spragėsiai, sausainiai, lazdelės, dribsniai – žinoma, tai populiariausias maistas, visada po ranka, jo nereikia gaminti. Tačiau, atsižvelgiant į tokių produktų apdorojimą, cheminių medžiagų kiekį juose ir bendrą kaloringumą, jie iškart patenka į „juodajį sąrašą“.
  • MĖSA IR ŽUVIS
Mėsa, žuvis, kiaušiniai ir kitas baltyminis gyvūninės kilmės maistas pasotina labai gerai ir greitai, net jeigu jų suvalgomas labai mažas kiekis. Greičiausia toks maistas neturės įtakos klubų dydžiui, tačiau jis virškinamas skrandyje keturias valandas ir tik po to eina į žarnyną. Jeigu jūs užmigsite anksčiau, jūsų skrandis užmigs kartu su jumis. Visas maistas bus jame ir tiesiogine prasme irs bei pus.
  • DUONA
Duona, bandelės ir kiti miltiniai gaminiai greitai įsisavina ir ilgai neužsilaiko skrandyje, bet sukelia staigų cukraus kiekio šuolį kraujyje ir dėl to išsiskiria insulinas. Nors kalorijų suvartojama minimaliai, tačiau visi miltiniai gaminiai kaupiasi riebalų pavidalu.
  • ŠOKOLADAS
Šokolado gabaliukas, skanus saldainis... Tai, žinoma, vilioja, bet kaip ir miltiniai gaminiai sukelia tokią pat organizmo reakciją ir kaupiasi ant klubų.
  • RIEŠUTAI IR DŽIOVINTI VAISIAI
Nedidelis riešutų ir džiovintų vaisių kiekis yra labai naudingas. Klausimas tik tas, kada jūs sustosite? Riešutai labai kaloringi. Pusės dienos norma yra 100 g riešutų. Džiovinti vaisiai – koncentruotas cukrus, nors ir vaisinis.
  • KOFEINAS
Nenuostabu, kad kavos puodelis vakare gali sutrikdyti jūsų miegą. Net saikingas kofeino kiekis gali sukelti miego sutrikimus. Nepamirškite apie ne tokius akivaizdžius kofeino šaltinius, pvz., šokoladą, kolą, arbatą. Reikia mažinti kofeino vartojimą ir ypač jo vengti kelias valandas prieš miegą.
  • ALKOHOLIS
Alkoholio vartojimas prieš naktį gali padėti greičiau užmigti. Bet greičiausiai miegoti eisite su galvos skausmu, dažnai pabusite naktį ir sapnuosite košmarus.

KAS GI GALU GALE LIEKA;


O lieka ne taip jau ir mažai. Bet kokios žalios daržovės, kurias galima valgyti neribotai, nesaldūs vaisiai, ankštiniai, sojų produktai (pvz., tofu), grybai, neriebus kefyras ir nesaldus jogurtas.
Optimalus variantas – lengva vakarienė trys valandos prieš miegą. Daržovių salotos su neriebia varške, stiklinė pieno arba gabaliukas sūrio su krekeriais. Ir viskas bus gerai. Jeigu nebeištveriate ir labai norisi ką nors įmesti į skrandį prieš pat miegą, patartina rinktis iš produktų, turinčių neigiamą kaloringumą, t. y. tų, kurie sukelia didesnio kalorijų kiekio deginimą negu patys turi. Štai patys populiariausi iš jų.
  • OBUOLIAI
Vienas obuolys su odele turi apie 10 proc. paros normos skaidulų, kurios normalizuoja virškinimo trakto darbą, mažina cholesterolio kiekį organizme ir vaidina svarbų vaidmenį metant svorį.
  • CITRUSINIAI VAISIAI
Viename apelsine, mandarine yra 40 kalorijų, tačiau atsižvelgiant į mažą jų dydį galima juos priskirti prie mažo kaloringumo maisto produktų, kuriuos leidžiama valgyti vakare. Be to, jie turi daug ląstelienos ir vitamino C, kurie gerina virškinimą. Todėl kelios skiltelės prieš miegą žalos nepadarys.
  • SALIERAI
Saliero šaknys turi tik apie dešimt kalorijų, todėl jas galima drąsiai valgyti vakare po 6 valandos. Pavyzdžiui, pagaminkite lengvas salotas (su morkomis). Verta žinoti: salieras turi daug skrandžiui reikalingos ląstelienos, be to, jis dar ir natūralus diuretikas – šalina skysčio perteklių ir toksinus (naktį tai akivaizdžiai nereikalinga). Salierų sulčių negalima gerti nėštumo ir žindymo metu, esant venų varikozei ir skrandžio ligoms.
  • PLEKŠNĖ
Vakare galima suvalgyti neriebaus gyvūninio maisto, pavyzdžiui, žuvies. Plekšnė turi daug baltymų su gerai subalansuotomis aminorūgštimis, todėl organizmas ją greitai ir gerai įsisavina. Riebalų plekšnėje mažai – apie 3 proc. Kalorijų irgi minimaliai (83 kcal 100 g produkto, o jūrų žuvims tai yra labai nedaug). Be to, daug A, E vitaminų, tiamino, riboflavino, nikotino rūgšties, kalio, natrio, geležies, fosforo ir kitų gėrybių.
  • KEFYRAS
Kefyras turi daug kalcio, o šis mikroelementas geriausiai įsisavina tamsiuoju paros metu. Ir užmigti paprasčiau – tai labai lengva ir natūrali raminamoji priemonė, kurią galima naudoti kaip lengvą profilaktinę priemonę nuo nemigos (atpalaiduojantis efektas dėl nedidelio procento spirito, kuris susidaro rūgimo metu). O svarbiausia kefyras – lengvai įsisavinamas produktas, kuris turi teigiamą poveikį žarnyno funkcijai.
  • BUROKAI
Paruoškite salotas, pagardinkite jas aliejumi. Pirma, tai turi mažai kalorijų. Antra, burokai turtingi betaino, kuris puikiai degina riebalus. Be to, turi kurkumino, kuris neleidžia kraujagyslėms apaugti riebalais. Nereikia pamiršti ir pektino – būtent jis reguliuoja žarnyno peristaltiką, normalizuoja žarnyno mikroflorą, valo toksinus iš organizmo.
  • BANANAI
Banano nepavadinsi mažai kaloringu – apie 90 kcal 100 gramų. Bet vienas figūrai nepakenks. Bananai net gali padėti užmigti dėl aminorūgšties triptofano, kuri gamina serotoniną, džiaugsmo hormoną, turintį teigiamą poveikį nervų sistemai. Verta žinoti: jeigu jūsų cukraus kiekis padidėjęs, tada geriau bananų atsisakykite. Neprinokę bananai gali padidinti dujų gamybą.
Apskritai alkio priepuolį galima numalšinti žalios arbatos puodeliu su pienu. Svarbu, kai alkio priepuolis praeina, iš karto eiti miegoti.
""""""""""""""""""""""""
KALORIJOS

Iškilo klausymas:kodėl skirtingose šalyse metant svorį kalorijų skaičius skiriasi;
pvz;.anglų -You need 1,213 Calories/day to lose 1 kg per week/ jei aktyviai sportuoju į savaitę 3-5 kartus.

                        - You need 1,463 Calories/day to lose 1 kg per week./ jei aktyviai sportuoju 6-7 kartus per savaitę.
O lietuvių kalorijų skaičiavimo lentelė, štai ką rodo - Jūsų dienos kalorijų kiekis: 2422.
Kažkaip pradėjau visai nebe pasitikėti skleidžiama informacija, nes kur įeinu pasižvalgyti apie kalorijas, ką valgyti, ko nevalgyti metant svorį, į galą padariau išvadą, prieš tris mėnesius žiūrėjau į produktų sudėti, taip ir toliau žiūrėsiu. Kibirais maisto nevartoju, bet ko į burną nekemšu, žinau kas sveika kas ne, tai ir papildomu skaičiavimu neužsiimsiu. Kol jus skaičiuosite kalorijas, aš tuo metu pasportuosiu :)









Pagaliau vyras sukonstravo didesnius hantelius, ant kiekvieno po 4kg, išvaizda ne kokia, bet svarbiausia kad sportuojant jaučiasi jų svoris, ypač darant pritupstus, tempimą ir rankoms apimtis mažinti. Kai darydavau su hanteliukais, kurių svoris per abu 3kg, reikėdavo ilgai dirbti, vien rankoms užtrukdavau iki 30 min, kad pajausčiau raumenis, o dabar kai kiekvienai rankai tenka po 4 kg užtenka padirbėti 15 minučių. Darant įtūpstus galima ne tik kojų apimtis mažinti, bet ir rankų. Tikrai jaučiasi kad visi raumenys dirba su pridėtais papildomais svoriais. Dar yra geras tempimo pratimas ( šonams ir nugarai), naudoju tik vieną hantelį; stovim su pražergtomis kojomis pečių plotija, imam vieną hantelį abiems rankomis, keliame virš galvos ir po truputi pakrypstam į vieną šoną (jei pakrypot į kairį šoną, turite pajusti dešiniojo šono tempimą) poto į kitą, Rankas su hanteliu laikom pakrypusios tol kol pasijaučiau kūno virpėjimas, grįžtam į pradinę padėti, pailsim sekundę ir vėl krypstam į kitą šoną. Pirmam kartui darykite po 5 kartus į kiekvieną šoną, darysite daugiau kitą dieną skaudės visa nugara. Kasdien darydamos šiuos pratimus didinkite kryptelėjimus. Taip pat tinka tiesiai stovint pasisukti į vieną šoną, poto į kitą. Taip sumažinsite riebalų perteklių ant nugaros ir šonų.


Taip tokiems žingsnio įtūpstams -<--(žr.foto) su papildomais didesniais svoriais labai jaučiasi šlaunų ir sėdmenų vietose.

Siūlau visoms užsiimti sportu, tai tikra užveda :) Kažką pradėti naujo, niekada nėra vėlu.

O čia mano sporto inventorius -->
be kurių nebegaliu nei vienos dienos. Su jais kas dieną skyriau mažiausiai valandai, nes paskutiniu metų ilgai padirbėjusi jaučiu nuovargį, turbūt pasekmės tame, kad nustojau kaip dvi savaites naudoti energijos suteikiančius vitaminus arba per daug save apkraunu sportu. Esmė ne tame, Svarbiausia yra noro kasdien sportuoti, savo kūno linijas grąžinti, o poto jausti raumenukus.

30-04-2015
                        VAKARO DEVIZAS 'ATSISPIRYMAS'

Vakaras, ką tik iš pasivaikščiojimo prie jūros, jausmas nerealus, užtat kad šeimyna bevaikštinėdama užsimanė pavalgyti, ir dar ko, o gi bulvyčių! Na ir bėgam į tą vadinamą čipsinę. Vaikai, vyras žiūrinėja ką užsisakyti ir vis manęs klausia, nori ko nors, atsakau NE, dar pasidairę, daro užsakymą ir vėl į mane 'Ar nori ko nors? Labai čia skanu. (šaiposi). Mano vėl griežtas atsakymas NE.  Jie užkandžiauja su pasimėgavimu, bet nepamiršta ir manęs, ypač vyras, kad paragaučiau. Bet aš pasiėmusi foto aparatą nuėjau nuo jų tolyn, kad galėčiau filmuoti savo mažo miestelio vaizdus ir pan. Grįžtu jie tebevalgo, paklausiu 'Skanu', o vyras vėl 'Na imk paragauk', o sūnus 'Jai negalima, ji ir taip stora ir dar dietos laikosi' :) priminė garsiai, lyg aš bučiau pamiršusi :) vyras 'Jokia ji stora, normali yra'. O aš gerai žinau, jei šiandien paragausiu to ko negalima, kitą dieną teks save smarkiai kankinti sportu :) Tai su ta mintimi, vyrui sakau, man geriau obuoliuko. Tai va, kol jie valgė, aš grožėjausi gamta. Žinoma, vėliau gavau ir obuoliukų ir ne tik ...
Visa šia vakaro istorija, noriu pasakyti, jei susiruošėte dailinti formas ir numesti kelis kg, privalote SAU pasakyti, kad jokio itin kaloringo valgio į skrandį nedėsiu. 
Patikėkit pirmas savaites ir man buvo sunku, labai sunku, vakarai būdavo su saldumynais, daug šokolado, sausainiai, o kur dar šeimos lepinimai pyragais ir tortais...bet ryžausi keisti vakarinį sunkų maistą į itin lengvą, saldumynus į jogurtus, varškė liesa, kefyras. tokiu maistu užkandžiauju iki 20val, poto tik vandenukas su citrina (žinoma jo per dieną nemažai išgeriu), kad iki 23 val daugiau valgyti nereikėtu, šiaip ir nebesinori, organizmas po truputį įprato prie pasikeitimų, tik pradedančios nepulkite iš karto prie badavimų, pakenksite visam organizmui, pajusite pašalinius negerumus, ir dings noras vėl kažką daryti. Iš savo valgiaraščio išėmiau, kečupus, majonezus, grietines, cukrų, bulves, baltą duoną ir net alieju, įtraukiau daug žalių daržovių, vaisių, ir tai visa šitą menių keičiau po truputi. Mėsą valgau įvairią, bet tik virtą ir ne po daug. Visas šis sunkumas trūko apie 1 mėnesį. Po mėnesio pasisvėrus ir išsimatavus savo 'gabaritus', likau labai labai laiminga, kad ir aš galiu kažką daryti, pasiekti, o ne tik niurzgėti :)

Ir šio vakaro mano devizas, NEPASIDUOTI, kad ir labai skanu!!!!



2015-05-03


KĄ VALGYTI, KAD VAKARIENĖ NEKENKTŲ FIGŪRAI

Vakarienė – draugas
Dietologai ir gastroenterologai vienbalsiai tvirtina, kad vakarieniauti tiesiog būtina. Svarbiausia – tai daryti su protu ir su saiku.
Rekomenduojama valgyti ne vėliau, kaip likus 4 valandoms iki miego, tačiau suvartoti ne daugiau nei 20 proc. dienos kalorijų kiekio. Maistas – neriebus ir mažai kaloringas. Gėrimai – nesaldūs ir be kofeino.
Vakarienei tiks tie produktai, kurie iki miego spėja „emigruoti“ iš skrandžio į žarnyną.
* 1–2 valandas skrandyje užsilaiko pieno produktai, natūralūs jogurtai, nestiprūs sultiniai, minkštai virti kiaušiniai, omletai ir nesaldūs vaisiai.
* 2–4 valandas skrandyje išlieka žuvis, liesa nekepta mėsa, ryžiai, virtos bulvės, saldūs vaisiai, daržovės (išskyrus ankštines) ir salotos.
* Ilgiau kaip 4 valandas „kelionės“ laukia riebi ir kepta mėsa, žuvis, ankštinės daržovės, baltymų ir krakmolingų maisto produktų deriniai (pavyzdžiui, mėsa+duona arba žuvis+bulvės).

Patys tinkamiausi produktai vakarienei: pieno produktai, žalios daržovės, virta arba troškinta žuvis ir mėsa, vaisiai. Svarbiausia – būtinai pavakarieniauti. Tačiau atmink: „neteisinga“ vakarienė – blogia
 už jokios nevalgymą.
Vakarienė – priešas
* Jei vakarienės metu suvalgoma vos ne pusė viso per parą suvalgomo maisto.
* Jei vienoje lėkštėje miksuoja riebūs kepti produktai su bulvėmis ir majonezu gardintomis 
salotomis.
* Desertas vakarienei? Neverta! Čia galioja posakis: „Vakarienę atiduok priešui“.
* Jei vakarienės metu vartojamas alkoholis, tai prie maisto prideda dar papildomų kalorijų.
Patys netinkamiausi produktai vakarienei – tai gazuoti gėrimai, kepta mėsa, bulvės, duona, 
pupelės, užkepėlės. Beje, šie produktai nebus naudingi ir pusryčiams.










Komentarai

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

VLOGNAS #8 Pamišusios....

Šios šventės prasmę geriausiai atskleidžia Kalėdų eglutė, tad kviečiu kartu pažiūrėti kaip Austėja užbaigė ją puošti. Gero malonaus žiūrėjimo ;)

Vlog//Gyveni tik kartą//TiesiogJurga

Labas, kviečiu kartu praleisti laiką su manimi ir Austėja, stebėkite ką mes nuveikėme per pirmąjį rugsėjo šeštadienį. Gero jums žiūrėjimo ;)

Firmoo akiniai ir kiti neplanuoti pirkiniai//TiesiogJurga

Sveiki, ilgai nesimatėme ir dabar pas jus grįžtu su siuntinių video. Tikiuosi 20 minučių jums neprailgs ir gero žiūrėjimo ;)